| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 3.700.00KJ / 900.00 Kcal |
| Vet | 91.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 12.00 g |
| Koolhydraten | 8.00 g |
| daarvan suiker | 4.00 g |
| Eiwit | 0.00 g |
| Zout | 0.10 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Gastrocultura Mediterranea SL, Princep Jordi 1-5, 08014 Barcelona, Spaninen.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Melk | Sporen |
| Sojabonen | Inbegrepen |
