| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 789.0KJ / 192.0 Kcal |
| Vet | 20.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 2.8 g |
| Koolhydraten | 1.2 g |
| daarvan suiker | 1.0 g |
| Eiwit | 1.7 g |
| Zout | 3.8 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Alis S.r.l., Via Paletti, 1-41051 Castelnuovo Rangone (MO), Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
