| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 3694.0KJ / 898.0 Kcal |
| Vet | 99.8 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 13.0 g |
| Koolhydraten | 0.0 g |
| daarvan suiker | 0.0 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Zout | 0.0 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: AAK (UK) Limited, King George Dock, Hull, HU9 5PX.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Sesamzaad | Inbegrepen |
