| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.262.00KJ / 302.00 Kcal |
| Vet | 22.20 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 4.00 g |
| Koolhydraten | 0.00 g |
| daarvan suiker | 0.00 g |
| Eiwit | 25.60 g |
| Zout | 1.70 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Conservas ORTIZ, S.A., Inaki Deuna 15, 48700 Ondarroa (Vizcaya), Spanien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Vis | Inbegrepen |
