| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1676.0KJ / 399.0 Kcal |
| Vet | 33.7 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 20.6 g |
| Koolhydraten | 0.1 g |
| daarvan suiker | 0.1 g |
| Eiwit | 24.0 g |
| Zout | 1.9 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Wijngaard Kaas B.V., Golf Van Biskaje 8, 3446 CP WOERDEN, Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Melk | Inbegrepen |
