| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1329.0KJ / 320.0 Kcal |
| Vet | 15.8 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 6.99 g |
| Koolhydraten | 20.0 g |
| daarvan suiker | 13.1 g |
| Eiwit | 24.1 g |
| Zout | 3.09 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: NovaTaste Germany GmbH Eichendorfstraße 25, 83395 Freilassing, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Sojabonen | Inbegrepen |
