| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2.155.00KJ / 513.00 Kcal |
| Vet | 40.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 4.90 g |
| Koolhydraten | 17.00 g |
| daarvan suiker | 4.70 g |
| Eiwit | 16.00 g |
| Zout | 5.90 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: NovaTaste Germany GmbH Eichendorfstraße 25, 83395 Freilassing, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Sesamzaad | Inbegrepen |
