| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1665.0KJ / 399.0 Kcal |
| Vet | 0.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.0 g |
| Koolhydraten | 99.7 g |
| daarvan suiker | 99.7 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Zout | 0.0 g |
Ingrediënten/Productinfo: Bereiding van kruidensmaak. Ingrediënten: suiker, dextrose, aroma. Dosering: 1 theelepel per 1/4 liter wijn; voor 51 liter. Bewaren op een koele, droge plaats en beschermd tegen licht. Eigenschappen: glutenvrij, lactosevrij.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: NovaTaste Germany GmbH Eichendorfstraße 25, 83395 Freilassing, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
