| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 494.00KJ / 118.00 Kcal |
| Vet | 2.40 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.20 g |
| Koolhydraten | 15.00 g |
| daarvan suiker | 5.50 g |
| Eiwit | 4.90 g |
| Zout | 62.30 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: NovaTaste Germany GmbH Eichendorfstraße 25, 83395 Freilassing, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Eieren | Sporen |
| Melk | Sporen |
| Eetbare Noten | Sporen |
| Knolselderij | Sporen |
| Mosterd | Sporen |
