| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 366.0KJ / 87.0 Kcal |
| Vet | 0.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.0 g |
| Koolhydraten | 16.5 g |
| daarvan suiker | 16.5 g |
| Eiwit | 1.0 g |
| Zout | 0.03 g |
Ingrediënten/Productinfo: Aceto Balsamico di Modena, BGA Ingrediënten: wijnazijn, geconcentreerde druivenmost, kleurstof: ammoniumsulfietkaramel, antioxidant: KALIUMMETABISULFITE. Zuurgraad: 6% zuur. Bewaren op een koele, droge plaats en beschermd tegen licht. Land- en bosbouw in Sensi dell'Art. 10 del Regolamento (CE) nr. 510/2006.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: NovaTaste Germany GmbH Eichendorfstraße 25, 83395 Freilassing, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Inbegrepen |
