| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 167.00KJ / 40.00 Kcal |
| Vet | 0.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.00 g |
| Koolhydraten | 9.00 g |
| daarvan suiker | 2.00 g |
| Eiwit | 1.00 g |
| Zout | 0.04 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Asian Food Group, Klopsteen 6, 5443 PW, Haps, Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
