| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2.854.00KJ / 692.00 Kcal |
| Vet | 66.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 6.10 g |
| Koolhydraten | 6.30 g |
| daarvan suiker | 4.60 g |
| Eiwit | 15.00 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten/Productinfo: Lichte, halve walnootpitten. Ingrediënten: WALNOOTPITTEN. Kan resten van schelpen bevatten. In het bedrijf worden alle soorten noten verwerkt. Bewaren op een koele plaats (+6°C tot +8°C), droog en beschermd tegen licht.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Abgepackt von: BOS FOOD GmbH, Grünstraße 24c, 40667 Meerbusch, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Sporen |
| Eieren | Sporen |
| Pinda's | Sporen |
| Lupinen | Sporen |
| Melk | Sporen |
| Eetbare Noten | Inbegrepen |
| Sojabonen | Sporen |
