| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1496.0KJ / 357.0 Kcal |
| Vet | 3.6 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.5 g |
| Koolhydraten | 63.7 g |
| daarvan suiker | 3.9 g |
| Eiwit | 12.7 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten/Productinfo: BIOLOGISCHE volkoren speltmeel. Ingrediënten: SPELTvolkorenmeel uit gecontroleerde biologische landbouw. Op een koele, droge en donkere plaats bewaren. EU-landbouw.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Abgepackt von: BOS FOOD Duesseldorf Lebensmittel Großhandel GmbH, Gruenstr. 24 c, 40667 Meerbusch, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Dinkel |
| Lupinen | Sporen |
| Mosterd | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
