| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1201.0KJ / 283.0 Kcal |
| Vet | 0.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.0 g |
| Koolhydraten | 64.2 g |
| daarvan suiker | 44.3 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Zout | 0.04 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Dreidoppel GmbH, Ernst-Abbe-Str. 4 - 6, 40764 Langenfeld, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
