| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 261.0KJ / 62.0 Kcal |
| Vet | 0.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.0 g |
| Koolhydraten | 6.99 g |
| daarvan suiker | 5.12 g |
| Eiwit | 8.6 g |
| Zout | 26.44 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Heuschen & Schrouff, Sperwerweg 7, 6374 K.E. Landgraaf, Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Vis | Inbegrepen |
