| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.190.00KJ / 285.00 Kcal |
| Vet | 23.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 21.00 g |
| Koolhydraten | 20.00 g |
| daarvan suiker | 0.00 g |
| Eiwit | 0.00 g |
| Zout | 2.30 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Arivia S.A., 7 Chalkis Str., Building C, Pylaia, PO Box 21107, PC 5510, Thessaloniki, Griechenland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
