| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2557.0KJ / 615.0 Kcal |
| Vet | 45.4 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 20.5 g |
| Koolhydraten | 45.7 g |
| daarvan suiker | 38.0 g |
| Eiwit | 3.9 g |
| Zout | 0.0 g |
Ingrediënten/Productinfo: Kant-en-klare chocoladecrème. Ingrediënten: suiker, plantaardige olie, plantaardig vet, 17% cacao, sterk ontolied, gedroogde glucosestroop, emulgatoren: azijnzuuresters van mono- en diglyceriden van vetzuren, lecithine, MELKEIWIT, aroma. Op een droge, afgesloten plaats bewaren tot +20°C. Verwerking: Voor het vullen: kan direct worden verwerkt. Voor lichte en luchtige crèmevullingen opkloppen met boter, roommargarine of pindavet in een verhouding van 2:1 (kloptijd ca. 2 minuten). Verwerkingstemperatuur +20°C tot +25°C. Om te coaten: verwarmen tot ca. +35°C en goed roeren. Bewaar de gebakjes na het bedekken koel. Ideaal voor gekoeld en bevroren gebak, omdat de coating niet breekt. Eigenschappen: Eiwit uit dierlijke melk.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Dreidoppel GmbH, Ernst-Abbe-Strasse 4-6, 40764 Langenfeld, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Melk | Inbegrepen |
