| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1137.0KJ / 272.0 Kcal |
| Vet | 3.2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.88 g |
| Koolhydraten | 56.0 g |
| daarvan suiker | 55.4 g |
| Eiwit | 3.9 g |
| Zout | 0.08 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: NovaTaste Germany GmbH Eichendorfstraße 25, 83395 Freilassing, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
