| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1406.0KJ / 341.0 Kcal |
| Vet | 33.62 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 15.68 g |
| Koolhydraten | 5.68 g |
| daarvan suiker | 0.0 g |
| Eiwit | 3.85 g |
| Zout | 0.08 g |
Ingrediënten/Productinfo: Truffelcrème met zomertruffels. Ingrediënten: 68% zomertruffel (tuber aestivum vitt.), extra olijfolie, rijstzetmeel, zout, ansjovis, aroma. Op een koele en droge plaats bewaren. Na opening in de koelkast bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Fungo & Tartufo di Ferrari Mario & C. Snc, Via Santa Giulia 2/4, 25039 Travagliato, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Vis | Inbegrepen |
