| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 92.00KJ / 22.00 Kcal |
| Vet | 0.10 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.00 g |
| Koolhydraten | 3.50 g |
| daarvan suiker | 3.50 g |
| Eiwit | 3.50 g |
| Zout | 0.25 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Alis srl, Via Paletti 1, 41051 Castelnuovo Rangone, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
