| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1194.0KJ / 277.0 Kcal |
| Vet | 3.4 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.6 g |
| Koolhydraten | 42.5 g |
| daarvan suiker | 40.9 g |
| Eiwit | 15.6 g |
| Zout | 0.2 g |
Ingrediënten/Productinfo: Gesproeidroogd tomatenpoeder. Ingrediënten: Bewaar tomaten op een koele plaats (maximaal +25°C), droog en beschermd tegen licht.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Abgepackt von: BOS FOOD Duesseldorf Lebensmittel Großhandel GmbH, Gruenstr. 24 c, 40667 Meerbusch, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Sporen |
| Eieren | Sporen |
| Pinda's | Sporen |
| Lupinen | Spuren |
| Melk | Sporen |
| Eetbare Noten | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
