| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1965KJ / 468 Kcal |
| Vet | 47 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 14 g |
| Koolhydraten | 34 g |
| daarvan suiker | 30 g |
| Eiwit | 9.2 g |
| Zout | 0.12 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: La Molina Srl, Via Bologna 21, 51039 Quarrata, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Sporen |
| Eieren | Sporen |
| Pinda's | Sporen |
| Melk | Inbegrepen |
| Eetbare Noten | Inbegrepen |
| Sesamzaad | Sporen |
| Sojabonen | Inbegrepen |
