| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 410.0KJ / 97.0 Kcal |
| Vet | 0.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.0 g |
| Koolhydraten | 12.0 g |
| daarvan suiker | 12.0 g |
| Eiwit | 6.6 g |
| Zout | 11.6 g |
Ingrediënten/Productinfo: Ingrediënten: Sojasaus (water, SOJABONEN, TARWE, zout), wijn (bevat SULFIETEN), suiker, water, azijn, zout, kruidenextracten, uienpoeder, knoflookpoeder. Na opening in de koelkast bewaren. Eigenschappen: Bevat alcohol.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: KIKKOMAN TRADING EUROPE GmbH, Theodorstraße 293, 40472 Düsseldorf, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Sojabonen | Inbegrepen |
