| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1460.0KJ / 349.0 Kcal |
| Vet | 1.7 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.3 g |
| Koolhydraten | 76.6 g |
| daarvan suiker | 0.0 g |
| Eiwit | 6.7 g |
| Zout | 1.2 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Nihon Shokken Holdings CO., LTD, Düsseldorf Branch, Friedrich-Ebert-Str 17, 40210 Düsseldorf, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Sojabonen | Inbegrepen |
