| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.251.00KJ / 297.00 Kcal |
| Vet | 6.50 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 2.90 g |
| Koolhydraten | 50.00 g |
| daarvan suiker | 2.60 g |
| Eiwit | 7.80 g |
| Zout | 1.70 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: N.V. SNACK FOOD POCO LOCO - Rumbeeksegravier 157 - B-8800 Roeselare, Belgien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen,Gerste,Hafer |
