| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.399.00KJ / 332.00 Kcal |
| Vet | 8.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 3.30 g |
| Koolhydraten | 54.00 g |
| daarvan suiker | 1.30 g |
| Eiwit | 9.30 g |
| Zout | 1.30 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: N.V. SNACK FOOD POCO LOCO - Rumbeeksegravier 157 - B-8800 Roeselare, Belgien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
