| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 998.00KJ / 241.00 Kcal |
| Vet | 20.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 12.00 g |
| Koolhydraten | 4.10 g |
| daarvan suiker | 1.20 g |
| Eiwit | 11.00 g |
| Zout | 0.53 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: TARTUFLANGHE, Loc. Catena Rossa, 7, 12040 Piobesi d´Alba (CN), Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
