| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1469.0KJ / 346.0 Kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.1 g |
| Koolhydraten | 86.0 g |
| daarvan suiker | 0.5 g |
| Eiwit | 0.5 g |
| Zout | 0.06 g |
Ingrediënten/Productinfo: Tapiocaparels. Ingrediënten: tapiocazetmeel, conserveermiddel: ZWAVELDIOXIDE E220 Bewaren op een koele, droge plaats, beschermd tegen licht.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG Industriestraße 40-42, 28876 Oyten, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Inbegrepen |
