| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.582.00KJ / 378.00 Kcal |
| Vet | 0.20 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.10 g |
| Koolhydraten | 84.50 g |
| daarvan suiker | 84.50 g |
| Eiwit | 9.00 g |
| Zout | 0.40 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Sosa Ingredients, S.L.U. Colonia Galobart S/N, 08270 Navarcles, Barcelona, Spanien
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Melk | Inbegrepen |
