| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 368.0KJ / 88.0 Kcal |
| Vet | 1.8 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.3 g |
| Koolhydraten | 12.0 g |
| daarvan suiker | 9.6 g |
| Eiwit | 3.4 g |
| Zout | 10.8 g |
Ingrediënten/Productinfo: Saus) Lee Kum Kee. Pittige bonensaus (Toban Djan). Ingrediënten: Gezouten chilipepers 48% (chilipepers 80%, zout), water, gefermenteerde SOJABONENPASTE (water, zout, SOJABONEN, TARWEBLOEM), 9% gefermenteerde tuinbonenpasta (tuinbonen 50%, water, zout, TARWEBLOEM ), suiker, gemodificeerd maïszetmeel, chilipoeder 1%, gedroogde knoflook, SOJAOLIE, zuurteregelaar: melkzuur, smaakversterkers: dinatriuminosinaat, dinatriumguanylaat. Goed roeren voor gebruik. Na opening gekoeld bewaren. Eigenschappen: Veganistisch.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: ASIA EXPRESS FOOD N.V., Kilbystraat 1, 8263 CJ Kampen, Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Sojabonen | Inbegrepen |
