| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 548.00KJ / 130.00 Kcal |
| Vet | 4.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1.30 g |
| Koolhydraten | 2.80 g |
| daarvan suiker | 0.50 g |
| Eiwit | 20.80 g |
| Zout | 3.50 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: AKI GmbH & Co. KG, Schmarjestr. 44, 22767 Hamburg, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Vis | Inbegrepen |
