| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 720.00KJ / 170.00 Kcal |
| Vet | 1.10 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.20 g |
| Koolhydraten | 37.00 g |
| daarvan suiker | 36.00 g |
| Eiwit | 2.10 g |
| Zout | 1.80 g |
Ingrediënten/Productinfo: Kruidensaus met hennepzaad. Ingrediënten: Tomatenketchup (tomaten, brandewijnazijn, suiker, zout, kruidenextract, kruidenextracten [SELDERIJ], specerijen), suiker, water, agavesiroop, 2% geroosterde hennepzaden, Metaxa 40% vol. (SULFIETEN), Worcestershiresaus (GERST, SELDERIJ), knoflook, rode chilisaus, kruiden, steakkruidenmix, laurier. Na opening gekoeld bewaren bij +3°C tot +7°C. Eigenschappen: Alcoholisch, Veganistisch.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Hergestellt von: BOS FOOD GmbH, Grünstr. 24c, 40667 Meerbusch, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Gerste |
| Eieren | Sporen |
| Melk | Sporen |
| Knolselderij | Inbegrepen |
| Mosterd | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
