| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 104KJ / 25 Kcal |
| Vet | 1.47 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.12 g |
| Koolhydraten | 0.07 g |
| daarvan suiker | 0.07 g |
| Eiwit | 1.35 g |
| Zout | 93.05 g |
Ingrediënten/Productinfo: Selderij zout. Ingrediënten: tafelzout, SELDERIJZADEN. Bewaren op een koele, droge plaats en beschermd tegen licht.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Abgepackt von: BOS FOOD Duesseldorf Lebensmittel Großhandel GmbH, Gruenstr. 24 c, 40667 Meerbusch, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Sporen |
| Eieren | Sporen |
| Pinda's | Sporen |
| Lupinen | Sporen |
| Melk | Sporen |
| Eetbare Noten | Sporen |
| Knolselderij | Inbegrepen |
| Sojabonen | Sporen |
