| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.573.00KJ / 376.00 Kcal |
| Vet | 4.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.40 g |
| Koolhydraten | 9.10 g |
| daarvan suiker | 0.10 g |
| Eiwit | 76.00 g |
| Zout | 0.25 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: AVE Absolute Vegan Empire GmbH & Co. KG, Siemensstr. 5, 92507 Nabburg, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
