| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.055.00KJ / 251.00 Kcal |
| Vet | 5.80 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.70 g |
| Koolhydraten | 43.80 g |
| daarvan suiker | 31.60 g |
| Eiwit | 3.90 g |
| Zout | 5.30 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: KONINGSVOGEL B.V., Frijdastraat 14, 2288EX Rijswijk, Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Inbegrepen |
