| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1424.0KJ / 340.0 Kcal |
| Vet | 0.17 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.12 g |
| Koolhydraten | 84.0 g |
| daarvan suiker | 2.8 g |
| Eiwit | 0.4 g |
| Zout | 0.68 g |
Ingrediënten/Productinfo: Ingrediënten: tapiocazetmeel, 16% rijstmeel, water, zout. Droog bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Heuschen & Schrouff OFT B.V., Sperwerweg 7, 6374 Landgraaf, Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
