| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.512.00KJ / 357.00 Kcal |
| Vet | 1.50 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.20 g |
| Koolhydraten | 72.00 g |
| daarvan suiker | 1.40 g |
| Eiwit | 12.00 g |
| Zout | 0.01 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: PPURA GmbH, Via Amipsia 40, 00124 Roma, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
