| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2.040.00KJ / 487.00 Kcal |
| Vet | 19.50 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 10.10 g |
| Koolhydraten | 73.00 g |
| daarvan suiker | 53.70 g |
| Eiwit | 3.20 g |
| Zout | 0.88 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Pottkorn GmbH, Kirchhellener Str. 253, 46145 Oberhausen, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Sporen |
| Gluten | Sporen |
| Eieren | Sporen |
| Pinda's | Sporen |
| Melk | Inbegrepen |
| Eetbare Noten | Sporen |
| Knolselderij | Sporen |
| Mosterd | Sporen |
| Sesamzaad | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
