| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.982.00KJ / 473.00 Kcal |
| Vet | 17.20 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 8.50 g |
| Koolhydraten | 73.00 g |
| daarvan suiker | 53.90 g |
| Eiwit | 4.20 g |
| Zout | 0.92 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Mahlgrad GmbH, Kruppstraße 80, 47475 Kamp-Lintfort, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Sporen |
| Gluten | Sporen |
| Pinda's | Sporen |
| Melk | Inbegrepen |
| Eetbare Noten | Sporen |
| Mosterd | Sporen |
| Sojabonen | Inbegrepen |
