| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1679.0KJ / 397.0 Kcal |
| Vet | 4.4 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1.8 g |
| Koolhydraten | 79.3 g |
| daarvan suiker | 2.6 g |
| Eiwit | 8.4 g |
| Zout | 1.1 g |
Ingrediënten/Productinfo: Wafel kopjes. Ingrediënten: TARWEbloem, aardappelzetmeel, TARWEzetmeel, kokosvet, emulgator: SOJAlecithinen, SOJAmeel, cellulosepoeder, zout. Op een koele en droge plaats bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Karl Zieres GmbH, Breslauerstr. 8, 63452 Hanau, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Melk | Sporen |
| Sojabonen | Inbegrepen |
