| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1700.0KJ / 400.0 Kcal |
| Vet | 0.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.0 g |
| Koolhydraten | 100.0 g |
| daarvan suiker | 100.0 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Zout | 0.0 g |
Ingrediënten/Productinfo: Poedersuiker. Ingrediënten: suiker. Op een koele en droge plaats bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Südzucker Group, P.O. Box 102855, 68028 Mannheim, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
