| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2.923.00KJ / 626.00 Kcal |
| Vet | 53.80 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 7.10 g |
| Koolhydraten | 16.80 g |
| daarvan suiker | 4.10 g |
| Eiwit | 17.50 g |
| Zout | 1.40 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Ed & Fred Nussdepot, Industriestr. 21, 12099 Berlin, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Gluten | Sporen |
| Eieren | Sporen |
| Pinda's | Sporen |
| Melk | Sporen |
| Eetbare Noten | Inbegrepen |
| Knolselderij | Sporen |
| Mosterd | Sporen |
| Sesamzaad | Sporen |
| Sojabonen | Sporen |
