| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 2.640.00KJ / 631.00 Kcal |
| Vet | 51.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 9.00 g |
| Koolhydraten | 20.00 g |
| daarvan suiker | 3.80 g |
| Eiwit | 23.00 g |
| Zout | 0.88 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Taste Greece GmbH, Volmerswerther Straße 21, 40221 Düsseldorf.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Pinda's | Inbegrepen |
| Eetbare Noten | Sporen |
| Sesamzaad | Sporen |
