| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 253.0KJ / 59.0 Kcal |
| Vet | 0.1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.1 g |
| Koolhydraten | 14.5 g |
| daarvan suiker | 13.9 g |
| Eiwit | 1.0 g |
| Zout | 0.1 g |
Ingrediënten/Productinfo: Perenballetjes, in pekel, licht gesuikerd. Ingrediënten: peren, water, suiker, zuurteregelaar: citroenzuur E330, antioxidant: ascorbinezuur. Op een koele en droge plaats bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Jens Thiele GmbH, 21224 Rosengarten, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
