| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.516.00KJ / 358.00 Kcal |
| Vet | 1.80 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.40 g |
| Koolhydraten | 68.00 g |
| daarvan suiker | 5.80 g |
| Eiwit | 15.00 g |
| Zout | 0.02 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Antico Pastificio Morelli 1860 Srl, San Romano Via S. Francesco 8, 56020 Montopoli in Val d´Arno, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Weekdieren | Sporen |
| Gluten | Inbegrepen |
| Gluten Subtypes | Weizen |
| Eieren | Sporen |
| Vis | Sporen |
