| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.964.00KJ / 474.00 Kcal |
| Vet | 44.40 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 6.00 g |
| Koolhydraten | 16.50 g |
| daarvan suiker | 0.70 g |
| Eiwit | 3.00 g |
| Zout | 4.00 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Bresc B.V., Jakobsstaf 6, 4251 LW Werkendam, die Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
