| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 424.00KJ / 100.00 Kcal |
| Vet | 0.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.00 g |
| Koolhydraten | 23.00 g |
| daarvan suiker | 19.00 g |
| Eiwit | 0.90 g |
| Zout | 0.79 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Schudeisky GmbH & Co. KG, Syker Str. 26, 27321 Emtinghausen, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Mosterd | Inbegrepen |
