| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 3694.0KJ / 899.0 Kcal |
| Vet | 99.7 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 11.7 g |
| Koolhydraten | 0.0 g |
| daarvan suiker | 0.0 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Zout | 0.05 g |
Ingrediënten/Productinfo: Ingrediënten: olijfolie, aroma. Uit de buurt van licht en warmte bewaren.
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Appennino Food S.p.A., Via del Lavoro 14b, 40060 Savigno, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
