| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 3.451.00KJ / 824.00 Kcal |
| Vet | 91.60 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 13.50 g |
| Koolhydraten | 0.00 g |
| daarvan suiker | 0.00 g |
| Eiwit | 0.00 g |
| Zout | 0.00 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Giuseppe Calvi & C.srl, Via Garessio 56, 18100 Imperia, Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
