| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 3766.0KJ / 900.0 Kcal |
| Vet | 100.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 60.2 g |
| Koolhydraten | 0.0 g |
| daarvan suiker | 0.0 g |
| Eiwit | 0.0 g |
| Zout | 0.0 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: BARRY CALLEBAUT BELGIUM N.V., Aalstersestraat 122, 9280 LEBBEKE, Belgien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
